Visit Other Websites :

چطور لباس‌هایتان را تا بزنید

فکر نکنید بعد از شستن لباس‌ها کارتان تمام شده است، یکی از کارهایی که بعد از شستشو اگر به دقت انجام شود، کلی از کارهایتان را راحت می‌کند، نحوه تاکردن لباس است.
باید بدانید چطور لباس‌هایتان را تا کنید تا از چروک شدن آن‌ها هنگام استفاده جلوگیری کنید. مهم نیست لباس‌هایتان را تازه شسته‌تان را برای استفاده در همان فصل می‌خواهید یا می‌خواهید آن‌ها را بگذارید برای تابستان بعدی، به نفعتان است بدانید چطور باید تی شرتهایتان را تا کنید به این ترتیب هر زمان فرزندتان خواست یکی از آن‌هایی را که دوست دارد بپوشید لازم نیست در به در دنبال اتو بگردید و لباسی که تا کرده‌اید تازه و تمیز و بدون چروک گوشه کمد انتظار دلبندتان را می‌کشد.
در حالی که همه ما لباس‌های آستین کوتاه و آستین بلند در رنگ‌های مختلف داریم این تی شرت سفید است که جز اصلی کمد لباس به حساب می‌آید. همان‌طور که ترفند نگهداری از لباس‌های سفید استفاده از شوینده‌هایی است که اثرات مخرب نداشته باشند، از جمله «مایع لباسشویی اکتیو» باید بتوانید هنگام تا کردن آن‌ها هم دقت لازم را به خرج بدهید.
هنگامی که شما لباس‌هایتان را می‌شویید آن‌ها را از انتهای لباس آویزان کنید تا خشک شوند، به این ترتیب خط بند روی لباس نمی‌ماند. یک گیره هم گوشه هر کدام بزنید تا شانه‌های لباس جای گیره لباس نماند.
چطور تا کنید
روی یک سطح صاف و تمیز تی شرت را به صورت افقی قرار دهید یا طوری بگذارید که روی تی‌شرت به سمت بالا قرار بگیرد. وسط شانه سمت چپ تی شرت را با یک دست بگیرید. در همان راستا با دست دیگرتان وسط تی شرت را به صورت عمود با دستی که روی سرشانه قرار گرفته، با دو انگشت بگیرید. دست اولتان را در عین حالی که شانه را نگه داشته‌اید، در همان راستا به صورت موازی هدایت کرده و لبه پایینی را هم بگیرید طوری که هم بینابین شانه در انگشتان باشد و هم لبه پایینی. حالا دست دوم را از این بین به آهستگی بیرون بکشید. نیمه تی‌شرت را پهن کنید طوری که لبه‌ها روی هم بیفتند. نیمه بالایی را روی نیمه اول خم و تا کنید. در آخر گوشه‌های تی شرت را با انگشتان خود صاف کنید. این کار کلا چند ثانیه بیشتر وقتتان را نمی‌گیرد اما همین که بخواهید دست بیندازید و از کمد یک تی شرت بردارید خیالتان راحت خواهد بود که نیازی به اتو ندارید.

به اشتراک بگذارید:پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

12345

x