Visit Other Websites :

شستشوی سریع لباس

 گاهی باید لباس‌ها را سریع بشویید یا آنقدر کثیف نیستند که ارزش یک شستشوی کامل را داشته باشند؛ خوشبختانه ماشین‌های لباسشویی مدرن فکر این چیزها را کرده‌اند: شستشوی سریع! بیایید ببینیم به چه چیزهایی نیاز دارید!

یک برنامه «شستشوی سریع» دقیقا همان چیزی است که از اسمش پیداست: لباس‌هایتان را سریع‌تر از یک «برنامه شستشوی عادی» تمیز می‌کند. همانقدر که این امکان بسیار جذاب است، به این معنی است که لباس‌ها مثل قبل، روی هم تلنبار نمی‌شوند و منتظر یک شستشوی طولانی نمی‌مانند. حالا به نظرتان چرا و چه زمانی می‌توانید از «شستشوی سریع» کمک بگیرید؟ اصلا «شستشوی سریع» واقعا یعنی چه؟!

تمیزی با دوبرابر سرعت
خب، برنامه شستشوی سریع در همه ماشین‌های لباسشویی معمولا کمتر از یکساعت زمان می‌برد، با دمای کمتری نسبت به شستشوی نرمال انجام می‌شود و برای زمان‌هایی خوب است که حجم لباس‌های کثیف کمتر از معمول است. یعنی چنین برنامه‌ای ربای شستن کفش و لباس گِلی فوتبال مناسب نیست که تمیز نمی‌شود اما لباس‌هایی که کمی خاکی هستند، کامل پاک خواهند شد.
این برنامه برای لباس‌هایی که باید دوبرابر سریع‌تر شسته شوند، کاملا مناسب است. اگر قرار ملاقات دارید و لباس مورد علاقه‌تان شستن می‌خواهد، می‌توانید با کمک این برنامه در زمانی کمتر از معمول تمیزش کنید و آماده قرارتان شوید.
«شستشوی سریع» صرفا سریع‌تر از شستشوی معمولی نیست که نصف یک برنامه شستشوی کامل است و می‌توان لباس‌ها را با سرعتی بیشتر و بدون اتلاف انرژی اضافه شست. ضمن اینکه شوینده کمتری استفاده می‌کند، پس از هر لحاظ برای جیب‌تان صرفه دارد.

شستشوی سریع، شوینده سریع می‌خواهد!
مهم نیست چه برنامه شستشویی را انتخاب می‌کنید، بلکه نوع شوینده انتخابی‌تان مهم‌تر است و این نوع شوینده‌تان است که باید با برنامه شستشو متناسب باشد و بتواند در همان مقدار زمانی که شستشو انجام می‌شود، لباس‌ها را به بهترین شکل تمیز کند. برای برنامه شستشوی معمولی فرقی نمی‌کند که از «پودر لباسشویی اکتیو» استفاده کنید یا از «مایع لباسشویی اکتیو» که فرصت کافی برای حل شدن هر دو نوع شوینده وجود دارد و دمای بالاتر آب هم به این روند کمک خواهد کرد. اما برای یک شستشوی سریع بهتر است از «مایع لباسشویی اکتیو» استفاده کنید که در کوتاه‌ترین زمان، به لکه‌ها و جرم‌های لباس می‌چسبد و آنها را کاملا تمیز، خوشبو و تر و تازه می‌کند.
مثل همیشه فقط یادتان باشد دفترچه ماشین لباسشویی‌تان را با دقت مطالعه کنید. گاهی برنامه شستشوی سریع می‌تواند بسیار کارآمدتر از «شستشوی اقتصادی» (eco wash) انجام شود؛ این هم یک دلیل دیگر برای اینکه از برنامه شستشوی سریع ماشین‌تان استفاده کنید!
فقط حواس‌تان باشد لباس‌های خیلی کثیف را از لباس‌هایی که کمتر کثیف هستند، جدا کنید که خیلی کثیف‌ها حتما باید با دمای بالاتر و در مدت زمان طولانی‌تری تمیز شوند.

به اشتراک بگذارید:پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

12345

x