Visit Other Websites :

بهترین دستیار شما، در شستشوی لباس‌ها

اگر همچنان در انتخاب مایع لباسشویی شک دارید و مطمئن نیستید برای شستشوی لباس‌هایتان مناسب هست یا نه، با ما همراه شوید تا بیشتر از مزیت‌های این شوینده‌ها برایتان بگوییم

بر اساس آمارهای موجود. لباس شستن حدود یک‌چهارم آب مصرفی یک خانواده را به خود اختصاص می‌دهد؛ البته به شرطی که شوینده مناسبی برای لباس‌ها انتخاب کرده باشند. در غیر این صورت، مصرف آب برای شستشوی اضافه‌تر و … بیشتر هم می‌شود!
تا پیش از ورود مایع‌های لباسشویی به بازار، همه ما مجبور بودیم برای شستشوی لباس‌ها با ماشین لباسشویی، از پودر ماشین لباسشویی استفاده کنیم اما حالا گزینه «مایع لباسشویی» هم به انتخاب‌هایمان اضافه‌شده.
• خوبی مایع لباسشویی این است که هم در آب سرد و هم در آب گرم، کاملاً حل می‌شود و حتی اگر بیش‌ازحد مایع در ماشین لباسشویی ریخته باشید، در بافت لباس جمع نمی‌شود و لکه شونده روی لباس، سفیدک نمی‌زند و باعث آلرژی پوستی هم نمی‌شود.
• مایع‌های لباسشویی، موقع استفاده، گرد وخاک راه نمی‌اندازند (!) و موقع اندازه‌گیری شوینده برای استفاده در ماشین لباسشویی، با دستگاه تنفسی افراد مهربان‌ترند و حتی کسانی که ریه حساسی دارند، اذیت نمی‌شوند.
• بیش از ۸۰ درصد مایع لباسشویی از آب تشکیل شده، بنابراین کاملا در آب حل می‌شود و نه تنها برای بافت لباس‌ها مناسب‌تر هستند، بلکه برای سالم ماندن ماشین لباسشویی هم گزینه بهتری است چراکه ذرات سختی ندارد که در ماشین انباشته شود و با گذر زمان هم، هیچ اثری از آن در دم و دستگاه ماشین باقی نمی‌ماند.
• مایع‌های لباسشویی برای از بین بردن لکه‌های روغن، چربی و غذا از روی لباس‌ها بسیار مناسب هستند چراکه مایع بوده و می‌توانند دو برابر یک لکه‌بر موثر باشند. بنابراین اگر مدام در حال لکه‌بری هستید یا خانواده‌تان متخصص ریختن غذا روی لباس‌شان هستند (!). حتما از مایع لباسشویی استفاده کنید.
• مایع‌های لباسشویی، پاک‌کننده‌های ملایمی دارند که به بافت لباس آسیب نمی‌زند و حتی با شستشوی مکرر هم باعث تداخل رنگ، تغییر شکل و حالت لباس‌های ظریف و کشباف هم نمی‌شود. رنگ لباس‌ها، حتی اگر تیره و مشکی باشند هم، آسیب نمی‌بیند. بنابراین گزینه بسیار مناسبی برای شستشوی لباس‌های ظریف و کارشده، و همین‌طور لباس کودکان هستند. البته اگر مایع لباسشویی خوبی مثل «مایع لباسشویی اکتیو» انتخاب کنید، می‌توانید با خیال راحت لباس‌های ابریشمی و گران‌قیمت خود را با آن بشویید. این مایع لباسشویی، با تثبیت رنگ لباس‌ها، مانع از انتقال رنگ حین شستشو شده، به دوخت و بافت پارچه در شستشوهای مکرر آسیب نمی‌زند و همزمان برای شستشوی دستی و ماشینی مناسب است.

به اشتراک بگذارید:پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

12345

x