Visit Other Websites :

اگر آب به ماشین لباسشویی نرسد!

 زمانی که ماشین لباسشویی با آب کامل پر نمی‌شود و کار می‌کند ممکن است اشکالی وجود داشته باشد، اما احتمالا بتوانید خودتان مشکل را حل کنید.
فقط کافی است کمی وقت بگذارید و برخی ابزار را داشته باشید تا بتوانید مشکل ماشین لباسشویی‌تان را حل کنید. به طور کلی این مشکل رایج و البته ساده است. ما به شما میگوییم چطور این مشکل ساده را حل کنید.
وقتی مشکل از شیلنگ است
ماشین لباسشویی را عقب بکشید و شیلنگ آن را بررسی کنید.، آیا شیلنگ درست وصل است؟ آب به راحتی وارد لوله‌ها می‌شود؟ اگر نه، مشکل را پیدا کرده‌اید اما خودتان می‌توانید راحت آن را حل کنید. اگر شیلنگ‌ها در هم گره خورده باشند، گره آن‌ها را باز کنید و شیلنگ را صاف کنید.
فیلتر درست کار نمی‌کند
فیلتر ممکن است به شدت گرفته باشد. ماشین را از برق بکشید و شیلنگ را از پشت آن آزاد کنید. فیلترهای که پشت ماشین قرار دارند ممکن است در مقابل ورود آب قرار گرفته باشد بنابراین بهتر است فیلتر را تمیز کنید.
شیر ورودی آب را تنظیم کنید
اگر فیلترهای ماشین لباسشویی تمیز هستند شما نیاز به بررسی شیر ورودی آب و سوئیچ انتخابگر حجم آب دارید که به درستی تنظیم شده باشد و دکمه‌ای که در کنترل پنل قرار داده فشرده نباشد.
جریان آب آهسته است
اگر آب خیلی کند جریان دارد و به آرامی پر می‌شود و هم شیلنگ‌ها و هم فیلترها هر دو سالم هستند احتمالا مشکل در لوله‌کشی به ماشین لباسشویی است.
دو قانون مهم دیگر هم وجود دارد که می‌توانید پیروی کنید:
یکی اینکه از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی مورد اعتماد در سریع‌ترین زمان ممکن خودش را برساند، استفاده کنید. شوینده‌ای استفاده کنید که تمام قسمت‌های ماشین لباسشویی را سالم نگه دارد و هیچ آسیبی به هیچ قسمت ماشین لباسشویی نزند و در عین حال هم زمان قدرت پاک کنندگی فوق العاده ای داشته باشد. برای این مهم می‌توانید به «پودر لباسشویی اکتیو» و «مایع لباسشویی اکتیو» اعتماد کنید.

به اشتراک بگذارید:پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

12345

x