Visit Other Websites :

از بین بردن لکه چربی‌ها

این مطلب درباره رژیم گرفتن و لاغری نیست! درباره پاک کردن لکه‌های چربی و روغنی است که در آشپزخانه همه‌جا پخش و پلا می‌شوند و اگر روی لباس‌تان بپاشد، لکه زشتی برجای می‌گذارد! اینجا به شما می‌گوییم که با این لکه‌ها چکار کنید

لکه‌های چربی، کره و روغن همگی لکه‌های سرسختی هستند به خصوص اگر قدیمی شده باشند. برای پاک کردن موثرشان، باید اول مراحلی را بگذرانند تا کمی تازه و آماده پاک کردن شوند. بهترین محلول برای تمیز کردن لکه‌های روغن روی لباس‌ها، پودر اکتیو است. در ادامه به شما می‌گوییم چطور مرحله به مرحله پیش بروید تا از دست لکه‌های مزاحم چربی، کره و وروغن، یکباره خلاص شوید.

از پودر بچه به پودر ماشین!
همه ما نیاز به آشپزی داریم و مهم نیست برای یک مهمانی بزرگ آماده می‌شویم یا فقط برای یک نفر آستین بالا داده‌ایم، لکه چربی، کره و روغن‌های پخت و پز به سادگی ایجاد می‌شوند. گاهی این لکه‌های چسبناک به نظر غیرقابل پاک شدن می‌آیند اما نگران نباشید.
شاید شنیده باشید که پودر بچه بهترین وسیله برای از بین بردن لکه چربی و کره و روغن پخت و پز است. اما پیشنهاد دیگری هم برایتان داریم که امتحان پس داده است و نیازی به آزمون و خطا ندارد!

قدم اول
محلولی برای خیساندن لباس آماده کنید؛ یک لگن یا سینک ظرفشویی را پر از آب گرم کرده،پودر لباسشویی اکتیو را بردارید.

قدم دوم
اندازه‌گیری: بر اساس راهنمای نوشته شده روی جعبه محصول، مقداری پودر داخل آب بریزید، دستکش به دست کنید و با دست، محلول را هم بزنید تا پودرها کاملا حل شوند.

قدم سوم
خیس کردن: لباسی که لکه چربی رویش افتاده، داخل ظرف محلول بیندازید و بگذارید یک ساعت در آن غوطه‌ور باشد. اگر لباس‌تان روی سطح محلول شوینده شناور می‌ماند، یک حوله سفید رویش بگذارید تا کامل در محلول شوینده فرو برود.

قدم چهارم
شستن: لباس را قدری بسایید تا لکه‌ها کاملا از بین بروند. بعد آن را آب بکشید.

درمان بسیاری از لکه‌ها همین است
مسلما فقط لکه چربی، کره و روغن پخت و پز نیست که در آشپزخانه گرفتارتان می‌کند. حتی اگر روی لباس‌تان سس بریزید، غذای کودکتان روی شلوارتان چکه کند یا حتی آب لبو روی لباس‌تان بپاشد، پودر لباسشویی اکتیو در خدمت‌گذاری حاضر است.
با کمک این پودر شما می‌توانید لکه‌های سرسخت‌تر چربی، کره و روغن پخت و پز را در کنار بسیاری لکه‌های دیگر پاک کنید و با لباس‌های تمیز، تازه و بدون لکه کیف آشپزی و زندگی‌تان را ببرید!

به اشتراک بگذارید:پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

12345

x