Visit Other Websites :

آینه های خانه را برق بیندازید

 دوست دارید آینه‌های خانه و شیرهای آب را در یک چشم بر هم زدن برق بیندازید و رد هیچ گرد و غبار و لکه آب رویش نماند؟ با ما همراه شوید

ای آینه، ای آينه ….
مهم نیست وقت‌تان زیاد است یا کم؛ مهم کیفیتی است که یک شیشه‌شوی خوب باید داشته باشد تا بتواند سطوح شیشه‌ای را کاملا برق بیندازد. برای مراقبت روزانه از برق آینه‌تان می‌توانید هر روز آن را با «شیشه‌شوی اکتیو» پاک کنید که غلظت مناسبی دارد و هیچ ردی روی آینه به جا نمی‌گذارد.
حتی می‌توانید برای برق انداختن آينه، مایع شیشه‌شو را با مقدار مساوی آب مخلوط کرده تا مایع رقیق‌تری داشته باشید؛ با کمک این شیشه‌شوی رقیق شده، آینه و شیشه درخشش بهتری خواهد داشت.
مخصوصا اگر به جای روزنامه از دستمال میکروفایبر استفاده کنید که رطوبت را به خوبی جذب کرده و هیچ پرزی روی سطح آینه و شیشه به جا نمی‌گذارد.
اگر آینه حمام یا دستشویی‌تان جرم گرفته، می‌توانید مقدار مساوی از «سفیدکننده اکتیو» را با آب مخلوط کرده، یک روزنامه را داخل این محلول کاملا خیس کنید. بعد با دستهای دستکش‌پوش، روزنامه آغشته به محلول سفیدکننده و آب را روی جرم‌های آینه بکشید. این کار را چندین بار تکرار کنید تا جرم‌های روی آینه کاملا نرم شده و پاک شود. اگر دیدید هنوز جرمی روی آینه جا خشک کرده، می‌توانید با کمک تیغ شیشه، آن را بتراشید و بعد با کمک یک دستمال بدون پرز و مقداری «شیشه‌شوی اکتیو» آینه را برق بیندازید.
در ضمن، اگر می‌خواهید هیچ لکه‌ای روی آینه نماند، شیشه‌شوی اکتیو را به جای اسپری کردن روی آینه و شیشه، روی دستمال اسپری کنید و بعد با دستمال آغشته به شیشه‌شو، آینه را تمیز کنید. به این ترتیب یک آینه کاملا تمیز و درخشان خواهید داشت.

شیرهای گچ گرفته
برای تمیز کردن جرم و لکه آب از شیرهای دستشویی و حمام، یکی از بهترین انتخاب‌ها اسپری «پاک‌کننده سطوح حمام و شیرآلات اکتیو» است که برای هر نوع شیری مناسب است و بدون وارد کردن کوچکترین خدشه‌ای به لعاب شیر، تمام جرم‌هایش را از بین می‌برد. «پاک‌کننده سطوح حمام و شیرآلات اکتیو» پاک کننده قوی رسوبات صابونی و آهکی ناشی از املاح آب است که بدون آسیب به سطوح کروم، نیکل و تیتانیوم شیرآلات، پوشش نازک روی سطوح ایجاد می‌کند تا رسوب مجدد املاح به تاخیر بیفتد، ضمن اینکه آنها را براق می‌کند.
یادتان باشد اگر جرم سفت و سختی روی شیرآلات جا خوش کرده، اول چند بار «پاک‌کننده سطوح حمام و شیرآلات اکتیو» رویش اسپری کرده و بعد با کمک تیغ، خیلی ظریف و آهسته جرم‌ها را بتراشید. بعد هم در نهایت با یک دستمال میکروفایبر شیر را کاملا برق بیندازید.

به اشتراک بگذارید:پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

12345

x